Bugünkü
Takvim

Gönüllü fedakarlık

Cumhurbaşkanı Gül, Erciyes Üniversitesi'nde hayırsever işadamlarını madalya ile onurlandırdı ve gönüllü olarak yaptıkları büyük bağışlar için teşekkür etti

Gönüllü fedakarlık
Erciyes Üniversitesi'ne (ERÜ) katkıda bulunan iş adamları, 'den hayırseverlik madalyası aldı. Gül, ERÜ Sabancı Kültür Sitesi'nde düzenlenen törende, 18 hayırsever iş adamına üniversiteye sağladıkları destek ve yardımlar nedeniyle teşekkür etti.

İLİM YUVALARINA DESTEK
Gül, "Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Aslında herkes madalyalarını takıp gelmiş olsaydı o zaman madalya takacak yer bulamazdım. Üniversiteler, ilim yuvaları. Sizlerin bu gönüllü fedakarlıklarınız karşısında onlar da çok daha fazla çalışacak. Milletimize yönelik bilim, teknoloji ve buluşlar gerçekleştireceklerdir" dedi. Bu arada Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Kayseri'ye yaptığı ziyarete eşlik eden eşi Hayrünnisa Gül, önceki gün Özkar Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezini ziyaret etti.

* Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri programı çerçevesinde 2. Ana Bakım Merkez Komutanlığı'nı ziyaret etti. Gül, burada modernize edilen tanklarla ilgili bilgi aldı, gösterilerini izledi. Gül tankın içine bindi.Ali ALTUNDAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.