Bugünkü
Takvim

Rusya ve Çin sürece girmeli

ABONE OL
Rusya ve Çin sürece girmeli
Cumhurbaşkanı , Cumhurbaşkanlığı'nın CBK uçağı ile Kayseri'ye gitti. Gül'ün uçağı Erkilet Havalimanı'na indiği sırada ona eşlik eden F-16 savaş uçağı da semalarda göründü. Uçak, güvenli iniş sonrası semalarda kayboldu. Abdullah Gül'ün Kayseri'de 2 gün kalacağı belirtildi. Gül'ün, Kayseri Valiliği'ni ziyaretinin ardından gündeme ilişkin açıklamalar yaptı. Reyhanlı'daki patlamalarla ilgili olarak "Hiç kimsenin yaptığı yanına kar kalmayacak" diyen Gül, "Kimse Suriye'de kan dökümesini istemez. Rusya ve Çin'in çözüm sürecine girmeleri gerekir" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.