Bugünkü
Takvim

Tulum çıkardı!

Kılıçdaroğlu'nun tulum yerine gayda ile horon teptiğini yazan ekip işinden oldu

ABONE OL
Tulum çıkardı!
lideri , geçen hafta Ankara'da düzenlenen Rize günleri etkinliğine katıldı. Burada tulum ve kemençe eşliğinde horon tepen Kılıçdaroğlu, hayli keyifli vakit geçirdi. Ancak CHP liderinin keyfi, sosyal medya ekibinin yaptığı hata yüzünden kaçtı. Kılıçdaroğlu'nun etkinlikteki fotoğrafları, iki kişiden oluşan sosyal medya ekibi tarafından takipçileriyle paylaşılırken, beklenmedik bir hata yapıldı. Twetter'a, 'Gayda dinleyip, horona eşlik edip, hemşehrilerimizle sohbet ettik' diye yazıldı.

EKİBİN SONU OLDU
CHP liderinin Twitter hesabını yöneten ekibin, İskoçlar'ın milli çalgısı 'gayda' ile Karadeniz'in 'tulum'unu karıştırması büyük tepki gördü. Tepkiler üzerine 'gayda' kelimesi 'tulum'la değiştirildi. Ancak bu hata ekibin sonunu getirdi. Hatayı affetmeyen CHP lideri sosyal medya ekibini kapının önüne koydu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.