Bugünkü
Takvim

Arena'da şov zamanı

İstanbul İl Başkanlığı'nın 4. Olağan Kongresi bugün TT Arena Stadı'nda yapılacak. Başbakan Erdoğan için özel bir karşılamanın hazırlandığı kongreye 100 bin kişi katılacak...

ABONE OL
Arena'da şov zamanı
AK Parti, olağan il kongrelerinde gövde gösterisi yapmaya devam ediyor... AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın 4. Olağan Kongresi'nin yapılacağı Arena'da hazırlıklar tamamlandı. Partililerin, 52 bin koltuk kapasiteli TT Arena Stadyumu'nda tribünün yanı sıra sahaya da alınacağı açıklandı. İl Başkanlığı, kongre hazırlıklarına haftalar öncesinden başladı. Statta inceleme yapan yetkililer, FB, GS ve BJK amigolarıyla görüşüp fikirlerini de aldı.

ÖZEL PROVA YAPILDI
Statta 4 bin Gençlik Kolları üyesiyle çok özel provalar yapıldı, kongre için sloganlar belirlendi. Tribünlerde 200'ün üzerinde davul olacak. Başbakan Erdoğan, saat 15.00 gibi stada gelecek ve özel platformdan tüm partilileri selamlayacak. Erdoğan, sahneye çıktığında, tribünler hep bir ağızdan seçim şarkısı 'Haydi bir daha'yı söyleyecek. Erdoğan'ın hitap edeceği platformda 3 boyutlu bir fon da oluşturuldu. Fonda; Haydarpaşa, Kız Kulesi, İstanbul'un simgelerinden vapurlar, Ayasofya, Sultanahmet görüntüsü ve Başbakan Erdoğan'ın fotoğrafı yer alacak.

'BİRLİK OLDUK'
Bir olduk, birlik olduk, birlikte Türkiye olduk' ana temasıyla yapılacak kongre için özel şovlar da hazırlandı. Katılımcılara 100 bin Türk bayrağı ve AK Parti bayrağı dağıtılacak. Stat içinde ve çevresinde 2 bin kişi görev yapacak. Kongre 6'sı içeride, 3'ü dışarıda kurulacak 9 dev ekrandan da takip
edilebilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.