Bugünkü
Takvim

Zaman az konu çok

ABONE OL
Zaman az konu çok
Cumhurbaşkanı , yarın Ankara'ya geliyor. 18 yıl aradan sonra Fransa'dan Cumhurbaşkanı düzeyinde gerçekleşecek ilk ziyaret, 6 saat sürecek. Sarkozy, sadece "G-20 için geldiğini" belirtse de Ankara, Fransız Cumhurbaşkanı ile AB başta olmak üzere Kıbrıs, Orta Doğu ve NATO'yu da konuşmaya hazırlanıyor.

'ÖZEL TİP KORUMA' YOK İstanbul
programını ve Türkiye'de konaklamayı kabul etmeyen Fransız lider Sarkozy için standart koruma uygulanacak. Fransa'nın, Obama ve Putin'e uygulanan "A artı" tipi koruma istediği ancak bunun Ankara tarafından kabul edilmediği öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.