Bugünkü
Takvim

Ankara'da zirvesi

Başbakan başkanlığındaki, Genelkurmay Başkanı Orgeneral , bakanlar ve üst düzey bürokratların da katıldığı değerlendirme toplantısı sona erdi.

  • Siyaset
  • 24.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 24.02.2011 11:14
ABONE OL
Ankara'da Libya zirvesi
Başbakanlık Resmi Konutu'nda saat 10,05'de başlayan toplantı yaklaşık bir saat sürdü. Başbakan Erdoğan başkanlığındaki toplantıya Genelkurmay Başkanı , Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül ve Mit Müsteşarı Hakan Fidan katıldı.

Toplantıda 'da yaşanan son gelişmeler ve Türk vatandaşlarının tahliyesi konuları görüşüldü.

Başbakanlık konutundaki toplantıda yapılan değerlendirmeler ve alınan kararlar, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül başkanlığında bugün saat 13.30'da yapılacak MGK'ya sunulacak.(ANKA)

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.