Bugünkü
Takvim
  • Seçim
  • 27.10.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 27.10.2015 18:24

Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar

partisinin 1 Kasım seçimleri kapsamında Antalya mitinginde halka hitap etti.

MHP'li kardeşlerim senden hesap soracak

, Antalya'da partisinin mitinginde halka hitap etti.

Davutoğlu'nun konuşmasının satırbaşları;

Allah o güzel ellerimizi hiç ayırmasın. Allah silah veren elleri kahretsin. Türkiye'nin birlik ve beraberliğine kastedenlere karşı bizi müktedir eylesin. Size Güneydoğu'dan selam getirdik. Bahçeli size böyle selam getirebilir mi? Ayağına çarık giyerek Türkiye'nin her yerini gezebilir mi? Türkiye'nin her köşesinin dolaştığımıza şahit misiniz?

"MESELELERİ ANCAK TÜRKİYE'NİN HERYERİNİ DOLAŞAN BİR İKRİDAR ÇÖZER"
Mesele memleket meselesiyse bunu ancak Türkiye'nin her yanını dolaşan bir iktidar çözebilir. Antalya'ya için söz veriyoruz. Bize Antalya'nın hangi ilçesinden en fazla oy çıkarsa o ilçeye ilk ziyaretimizi yapacağız. 1 Kasım'da takip edeceğim. Davetiye hangi ilçeden gelirse oraya geleceğim. Seçim dinlenmesini de orada yaparız. Elmalı mı, Akseki mi? Manavgat mı yoksa Alanya mı?

"BİZİM HESAP VERECEĞİMİZ İKİ MAKAM VAR..."
Akıl almaz suçlamalarla AK Parti'ye saldırıyorlar. Bu ülkenin seçilmiş hükümetini ellerinde hiçbir delil olmadan terörle ilişkili göstermeye çalıştılar. Adını zikretmiyorum bir eş başkan katil devlettir diye zikretti. Bre ey gafil Türkiye son 13 yılda devletin anne yüzünü, şefkati, demokrasiyi gördü. 78 milyon kenetlendi. Cumhurbaşkanımıza saldırıyorlar bizlere hakaret ediyorlar. Sevdası millet olanın bu hakaretlere de karnı toktur. Bizim hesap vereceğimiz iki makam var Allah ve millet... Başka kimseye hesap vermeyiz.

"BAHÇELİ KENDİ ALEMİNDE YAŞIYOR"
Hükümet kuralım dedik hayır dedi. Her şeye hayır diyor. Siz de Sayın Bahçeli'ye 1 Kasım'da hayır diyecek misiniz? Bahçeli kendi rüyasında kendi aleminde yaşıyor. Öyle camdan bakmakla olmaz. Milletin içinde gezmek lazım. Terör bu ülkenin yarım asırdır sorunudur. Bu sürede en büyük mücadeleyi AK Parti verdi. Bahçeli siz bu mücadelenin neresindesiniz? Ey Bahçeli devlet Güneydoğu'dan çekilmiyor. İnşallah 29 Ekim'de Cumhuriyet Bayramını Diyarbakır'da kutlayacağım. Ben Kurban bayramında Diyarbakırdaydım. Yiğit Kürtler kulağıma eğilip dedi ki Allah devlete millete zeval vermesin, bu hainlere karşı sizinleyiz dediler.

"MHP'Lİ KARDEŞLERİM SENDEN HESAP SORACAK"
Ey Bahçeli bizimle neden hükümete girip bizimle terörle mücadele etmedin. Neden HDP'nin bizi eleştirmesine izin verdin. Onun tek meselesi MHP'nin genel başkanlığında bir süre daha oturmak. Ama ben inanıyorum ki MHP'li kardeşlerim bunun hesabını senden soracak.

kalan karakter 1000

masal degil gercek masal degil gercek

7 Haziranvsecimlerinden önce MEMNUNIYETSIZLIK ifade eden en az 50 Mhp li taniyorum
birde Aileleriyle beraber düsünürseniz en az 150 yakin OY demek
Bir türlü ikna edememişdim Fanatik bir tutum icindeydiler Münakasa münakasa itham edici kirici oldugumiuzda oldu. şindik kendileri Gercegi Gördüler Gönüllü AKP li oldular
BATILA dalmis KÜFÜR OKYONUSLARINA Yelken acmis Devlet Bahceli den
umudlarini kestiler Zaten hep derdimTürk masallari, islam hikayeleriyle mişil mişil Uyutuluyorsunuz . Artik UYANDILAR, Ayaga kalkdilar SILLEYI Bahcelinin ensesine yapiştiracaklar. Bu seiçimde MHP baraji geçemiyecek

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır1
cevapla 27.10.2015 18:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.