Oldu mu şimdi? Ünlü oyuncu Kaan Urgancıoğlu ev sahibi ile mahkemelik olduğu iddialarını yalanladı!

Geçtiğimiz günkü köşe yazımda Kaan Urgancıoğlu'nun bekarken oturduğu Beyoğlu ilçesindeki Galata semtinde bulunan evi hala tuttuğunu ve kirasına 3 bin 500 lira ödediğini yazmıştım. Şimdilerde Sarıyer'de oturan Kaan Urgancıoğlu oturmadığı evi kiraya vererek yani (alt kiralama yaparak) büyük kazanç elde ediyormuş. Kaan Urgancıoğlu, yazdığım haber sonrası yaptığı açıklamada hukuki yollara müracat edeceğini söylemişti. Ben de devlet mahkemelerinde olan icra dosyasının numarasını belirtiyorum. Bundan sonraki yazımda da hem noter hem de devlet mahkemelerinde olan dosyaların fotoğraflarını yayınlayabilirim.

Kaynak GAZETE Giriş Tarihi 17 Eylül 2023 Güncelleme 17 Eylül 2023, 06:57
Oldu mu şimdi? Ünlü oyuncu Kaan Urgancıoğlu ev sahibi ile mahkemelik olduğu iddialarını yalanladı!

Oldum olası sanatçıların ve oyuncuların haber yalanlamasına alıştık diyebiliriz. Ama "Gerçeklerin er geç ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır" sözünü de ne güzel söylemiş sayın Erdal İnönü... Devlet mahkemelerinde olan bir davayı neden yalanlarsın ki!

Hiç mi menajerin uyarmadı? Hiç mi beni araştırmadın? Hiç mi bu güne kadar yazdığım haberleri okumadın? Ben emin olmadığım haberi sence yazacak bir gazeteciye benziyor muyum? Neyse bunları neden mi yazdım.Geçtiğimiz günkü köşe yazımda Kaan Urgancıoğlu'nun bekarken oturduğu Beyoğlu ilçesindeki Galata semtinde bulunan evi hala tuttuğunu ve kirasına 3 bin 500 lira ödediğini yazmıştım. Şimdilerde Sarıyer'de oturan Kaan Urgancıoğlu oturmadığı evi kiraya vererek yani (alt kiralama yaparak) büyük kazanç elde ediyormuş.Bunu duyan ev sahibi de noter kanalı ile ihtarname göndererek bu durumun düzeltilmesini ya da aksi takdirde tahliye davası açılacağını Kaan Urgancıoğlu'na bildirmiş. İlk başta bu durumu önemsemeyen ve kiralamaya devam eden Kaan bey, ev sahibi ile mahkemelik olmuş. Tabii bu durumu haber yapınca dizilerdeki sayın savcımız Kaan Urgancıoğlu, böyle bir şeyin olmadığını ve haberi yalanlama yoluna gitti. Hatta dava açacağını bile belirtti kendisi...Balon: Kaan Urgancıoğlu, yazdığım haber sonrası yaptığı açıklamada hukuki yollara müracat edeceğimi söylemişti. Ben de devlet mahkemelerinde olan icra dosyasının numarasını belirtiyorum. Bundan sonraki yazımda da hem noter hem de devlet mahkemelerinde olan dosyaların fotoğraflarını yayınlayabilirim. Karar sizin?

MERMERCİYLE SONBAHARA MERHABA
Sosyetik güzel Derin Mermerci, iş hayatına geri dönüyor. Uzun süredir özel projeler ile uğraşan Derin Mermerci, 29 Eylül Cuma günü bir otelde gerçekleştirilecek olan alışveriş şenliğine ev sahipliği yapacakmış. Mermerci'nin sosyal sorumluluk olarak yer aldığı etkinlik tamamen ücretsizmiş benden söylemesi...

ALİNA AŞKI SEÇTİ
Şimdilerde hem Emirgan Grup'un sahibi hem de yönetmen olan Umut Evirgen ile mutlu bir birlikteliği olan Alina Boz, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ile aşkını ilan etmişti. Geçtiğimiz gün de ilk kez el ele basının karşısına çıkan Umut Evirgen ile Alina Boz, mutluluk pozları vermişti. Duyduğuma göre Alina Boz, gelen projeleri şimdilik kabul etmiyormuş. Hatta anlaşmaya yakın olduğu bir projeyi de askıya almış. Umut Evirgen ile şimdilik vakit geçirmek isteyen güzel oyuncu, iş yoğunluğuna girmek istemiyormuş. Ben bu durumu şöyle yorumluyorum: Umut Evirgen ile o kadar mutlu ki şimdilik iş stresine girmek istemiyor diye. Yani anlayacağınız aşk sarhoşu... Umut Evirgen ile Alina Boz'a mutluluklar diliyorum...

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN