Melisa Aslı Pamuk sevgilisi Yusuf Yazıcı'dan uzak kalmak istemiyor! Evlilik hazırlıklarına başlandı

Yusuf Yazıcı için Fransa ve Türkiye arasında mekik dokuyan Melisa Aslı Pamuk, evlilik hazırlıklarına başladığı Yazıcı’nın, İstanbul’a transferi için baskı yapıyor.

Kaynak GAZETE Giriş Tarihi 18 Ağustos 2023 Güncelleme 18 Ağustos 2023, 08:23
Melisa Aslı Pamuk sevgilisi Yusuf Yazıcı’dan uzak kalmak istemiyor! Evlilik hazırlıklarına başlandı

İÇİNDEKİLER

Mustafa Mert Koç ile evliliğin eşiğinden dönen Melisa Aslı Pamuk, gönlünü futbolcu Yusuf Yazıcı'ya kaptırmıştı.

Aşklarını kameralardan uzakta yaşayan ikili geçtiğimiz günlerde yaptıkları paylaşımla birlikteliklerini ilan etmişti.

Fransa'nın Lille takımında forma giyen Yazıcı'yı görmek için Paris'e giden Pamuk, büyük bir sürpriz yaşamıştı. Yazıcı'nın, Pamuk'a evlilik teklifinde bulunduğu ortaya çıkmıştı.

BASKI YAPIYOR!
Şu sıralar dijital bir platformda yer alacak dizisinin çekimlerini bitiren güzel oyuncu, soluğu yine sevgilisinin yanında Fransa'da aldı.

Evlilik hazırlığı yaptığı konuşulan Yazıcı ve Pamuk, bir konuda anlaşamadı. İddialara göre Yazıcı ile uzak kalmak istemeyen güzel oyuncu, sevgilisini İstanbul'da görmek istiyor.

Projelerinden dolayı İstanbul'da yaşamak isteyen Pamuk, Yazıcı'nın Türk kulüpleriyle anlaşması için ünlü oyuncuya baskı yapıyor. Türkiye'de dönmeyi çok isteyen Yazıcı ise, şu an için bir kulüple anlaşabilmiş değil...

EVLİLİK KARARI ALMIŞLARDI
Çeşme'de arkadaş ortamında tanışan Melisa Aslı Pamuk ve Yusuf Yazıcı, birbirlerini görür görmez etkilenmişti. Kısa süredir birlikte olan çiftin, evlilik kararı alması herkesi şaşırtmıştı.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN