7 yıl 2 ay hapis cezası! Burak Deniz - Nilperi Şahinkaya davasında flaş gelişme! Darp eylemi şikayetiyle ilgili karar açıklandı!

Nilperi Şahinkaya’nın Burak Deniz hakkında savcılığa yaptığı hakaret ve darp eylemi şikayetiyle ilgili karar açıklandı. Burak Deniz, 7 yıl 2 ay hapis cezasıyla yargılanacak.

Kaynak GAZETE Giriş Tarihi 27 Temmuz 2023 Güncelleme 27 Temmuz 2023, 16:26
7 yıl 2 ay hapis cezası! Burak Deniz - Nilperi Şahinkaya davasında flaş gelişme! Darp eylemi şikayetiyle ilgili karar açıklandı!

İÇİNDEKİLER

Burak Deniz, bir dizinin çekimleri için bulunduğu Adana'da meslektaşı Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarının da olduğu otelin bahçesinde iddiaya göre hoş sohbetle başlayan gecenin kavga ile bitmesine neden olmuştu.

Öne sürülen iddiada hakaret ve darp eyleminin gerçekleştiği gecenin sonrasına Şahinkaya'nın avukatı Adana Başsavcılığı'na Burak Deniz hakkında şikayetçi olmuştu.

Savcılık, tarafların ve görgü tanığı olan Şahinkaya'nın erkek arkadaşı Emre Yusufi'nin ifadeleri ile olayın yaşandığı otelin güvenlik kamerası kayıtlarını inceledikten sonra nihai kararını verdi.7 YIL 2 AY HAPİS CEZASI ŞOKU
Burak Deniz hakkında Nilperi Şahinkaya'ya yönelik alenen hakaret ve Necmi Deniz'e yönelik alenen hakaret ile basit yaralamaya teşebbüs eylemleri sebebiyle dava açılmasına karar verdi.

Mahkeme, Adana 33. Asliye Ceza Mahkemesi'nde toplam 7 yıl 2 ay hapis cezasıyla yargılanacak olan Burak Deniz hakkında kişilerin huzur ve sükununu bozma suçundan ise kovuşturma yeri olmadığına karar verdi.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN