Fenerbahçe futbolcusu Luan Peres'in sevgilisi Gabriela Merjam, İstanbul'un tüm camilerini gezdi

Fenerbahçe’nin yıldızı Luan Peres’in aşkı Gabriela Merjam, bizden biri... İstanbul’un tüm camilerini sırayla gezen Brezilyalı güzel, tek işi AVM dolaşmak olan diğer birçok yengeye de ders verdi!

Kaynak GAZETE Giriş Tarihi 31 Ekim 2022 Güncelleme 31 Ekim 2022, 06:57
Fenerbahçe futbolcusu Luan Peres’in sevgilisi Gabriela Merjam, İstanbul’un tüm camilerini gezdi

İÇİNDEKİLER

Bir süredir sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Fenerbahçe'nin yıldızı Luan Peres'in kız arkadaşı Gabriela Merjam, kısa sürede bizden biri olup çıktı. Bir süredir İstanbul'da olan Brezilyalı yenge, kendisine eşsiz Megakent'i gezdirmesi için bir rehberle anlaştı. Brezilyalı güzel, rehbere kendisine İstanbul'un tüm camileri ile tarihi yerlerini görmek istediğini belirtti.HEPSİNE HAYRAN KALIYOR
Daha önce Ayasofya'yı gezen yenge, önceki gün de Çamlıca Camii'ne giderek tek işi AVM ve popüler mekanları gezen bizim birçok fenomene ders verdi. Gabriela Merjam, Çamlıca Camii'nden çektiği kareleri de sosyal medyasından paylaşıp hayranlığını dile getirdi.Gabriela Merjam, geçtiğimiz haftalarda da Ayasofya Camii'ni ziyaret etmişti.Brezilyalı güzel, önceki gün de tarihi Galata Kulesi'ni gezdi.Güzel yenge, cumhuriyet tarihinin en büyük camisi olan ve 2019'da açılan Çamlıca Camii'ne hayran kaldı.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN