Takvim

Vav TV Canlı Yayın
ABONE OL

1 haftalık kirası 1 milyon 225 bin lira: , 42 metrelik yatını 77 milyon TL'den satışa çıkardı

Sosyetik , 42 metrelik yatını 77 milyon TL’den satşıa çıkardı. , her yaz aşkı ’e tahsis ettiği yüzen sarayının kirasında da zamma gitti. Dereli’nin 2019’da 700 bin TL’ye bir hafta kiraladığı lüks yatına bu yaz 525 bin TL zam yaptı.

Vıp fiyat!

'Para, parayı çekiyor" sözü bir kez daha kanıtlandı…

2019 yılında 42 metrelik yatını haftalık 110 bin euro yani o dönemin parasıyla yaklaşık 700 bin TL'ye kiraya veren Sinan Dereli, 'Golden Horn' sayesinde iyi bir yatırım yapmış oldu.

2008 yılı yapımı lüks yatını satışa çıkaran iş insanı, yüzen sarayına 7 buçuk milyon euro yani yaklaşık 77 milyon TL fiyat biçti.

   Yatın satışını beklerken pandemi nedeniyle deniz tatiline gösterilen ilgiyi de fırsat bilen Dereli, Golden Horn'u yine kiralamaya karar verdi.

   Dereli, bu kez yatın haftalık kirasını 120 bin euro yani yaklaşık 1 milyon 225 bin TL olarak belirledi.

   Sosyetik iş insanı, yıllar önce mini bir servet ödeyerek satın aldığı yatın haftalık kirasına da sadece iki senede 525 bin TL zam yapmış oldu.

     BETTİNA YAYA KALDI!
     Sinan Dereli'nin
     yatını bir ay boyunca kiralaması halinde cebine 4 milyon 900 bin TL koyma olasılığı ise "Sosyetik iş adamı, yıllarca gezdiği yatı sayesinde şimdi cebini de dolduracak" yorumu yaptırdı.

     Bu arada 'Golden Horn' isimli yatın satışa çıkmasına ise Sinan Dereli'nin sevgilisi Bettina Machler hayli üzüldü…

     2012 yılından beri Dereli ile aşk yaşayan Bettina Hanım, her yaz sevgilisinin 5 kamaralı yatıyla Ege koylarını geziyordu.

       Çok sevdiği yüzen sarayı el değiştirene kadar motor yatın keyfini sürmek isteyen Bettina Machler, şimdilerde ailesiyle Bodrum'a demirledi.

       YÜZEN SARAY


       42 metre uzunluğunda ve 5 kamaralı motor yat, 2008 yılında denize indirildi.

         Sinan Dereli'nin gözü gibi baktığı lüks yatı 10 konuk ağırlayabiliyor. 7 mürettebatı bulunan Golden Horn, geniş güneşlenme ve oturma alanıyla hayli konforlu…

         AŞKININ EMRİNE AMADE
         Sevgilisinin yatıyla yıllardır tüm yazlarını geçiren Bettina Machler, yüzen sarayda yakın dostları ve ailesini de sürekli ağırladı.