Bugünkü
Takvim

'' krizi - aşkını bitirdi

ve ’ın aşkında büyük kriz… Seksi şarkıcı, oyuncunun köpeği ’le verdiği pozu sosyal medya hesabından sildi. Bu durum “Aşk erken bitti” dedirtti.

  • Saklambaç
  • 23.02.2020
ABONE OL
Benek krizi aşkı bitirdi
Ünlü oyuncu ile güzel şarkıcının yıldırım aşkı kısa sürede sona erdi... Belçika doğumlu popçu Hadise, bu yılbaşından beri hayatında biri olduğunu belirtip, "Sevgilimi ben isteyene kadar bulamazsınız" mesajı vermişti.Ancak 'nin geçtiğimiz haftalarda bir köpekle verdiği pozu herkesten gizlediği aşkını deşifre etmişti.


PAYLAŞIMLAR KIZDIRDI
Söz konusu karede yer alan köpek, oyuncu Kaan Yıldırım'a aitti. İkilinin aşkı da böylece belgelendi. Hadise, geçtiğimiz gün de Benek isimli köpekle bir kez daha poz verdi ve selfie'sini Instagram hesabına yükledi. Ancak geçtiğimiz gece Benek ile olan karesini hesabından sildi. Bu durum "Aşk erken bitti" yorumları yaptırdı.Öte yandan Kaan Yıldırım'ın ilişkilerini ifşa eden Hadise'ye çok kızdığı ve aşkın bu yüzden bittiği de iddialar arasında.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.