Bugünkü
Takvim

ile çifti bebek için düğmeye bastı

Eylül 2019'da nikah masasına oturan ile , mutlu evliliklerini bebekle taçlandırmaya hazırlanıyor. Kendisinden 10 yaş küçük eşiyle annebaba olmayı arzu eden 44 yaşındaki popçu, konuşulanlara göre memleketi 'ta tedavisine başladı.

  • Saklambaç
  • 17.01.2020
ABONE OL
Bebek için düğmeye bastı

Eylül 2019'da nikah masasına oturan Ziynet Sali ile Erkan Erzurumlu, mutlu evliliklerini bebekle taçlandırmaya hazırlanıyor.

Kendisinden 10 yaş küçük eşiyle annebaba olmayı arzu eden 44 yaşındaki popçu, konuşulanlara göre memleketi Kıbrıs'ta tüp bebek tedavisine başladı.ve eşi ...


İSTİKAMET YAVRU VATAN
Sali, tedavisi için memleketi 'ı tercih etti. Sık sık Yavru Vatan'a giden Sali, bu tedavi sürecini de sadece çok yakın dostlarıyla paylaştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.