Bugünkü
Takvim

'nda sıcak saatler! Ünlülerin mesken tuttuğu kafeye kepçeli müdahale

sosyetesinin vazgeçilmesi 'nda dün sıcak saatler yaşandı... Zabıta ekipleri, sosyetenin merkezi Nişantaşı’na gitti. Ünlülerin mesken tuttuğu ’nin kaldırım işgaline kepçeyle son verdi.

  • Saklambaç
  • 17.01.2020
ABONE OL
Nişantaşı’na kepçe daldı

İstanbul sosyetesinin vazgeçilmesi Nişantaşı'nda dün sıcak saatler yaşandı... İddiaya göre zabıta ekipleri, vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine ultra lüks semte giderek mekanların kaldırımlara koyduğu çiçek ve masaları kaldırmak için düğmeye bastı.


Yıkımdan önce böyleydi - İddiaya göre Beymen Kafe, 2 metrelik kullanım alanını 3 metreye çıkardı. Tüm uyarılara rağmen masa ve çiçekleri kaldırmadı.

Mekan sahipleri ise kepçeyle yapılan bu çalışmaya karşı çıktı. O mekanlar arasında ünlülerin mesken tuttuğu Beymen Kafe de vardı. Zabıta ile kafe patronları arasında uzun süre tartışma yaşansa da kepçe operatörü çiçek ve masaları ortadan kaldırdı.


Eski halinden eser kalmadı

Siren Ertan ve Yasemin-İzzet Özilhan çifti, mekanda sıkça vakit geçiren isimlerden.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.