Bugünkü
Takvim

ile işini büyüttü! İngiltere ve Avrupa’nın ardından Amerikan pazarına da...

Temmuz 2019’da İngiliz bir şirketine ortak olan ile , işleri büyüttü. Ünlü çift, İngiltere ve Avrupa’nın ardından Amerikan pazarına da giriyor. ’de ortaklarıyla ofis tutan çift, dünya çapında bir kozmetik devi olma yolunda...

  • Saklambaç
  • 16.01.2020
ABONE OL
Amerika’yı keşfetti

Evlilikleriyle dünyanın en gözde çiftlerinden olan Amine Gülşe ile Mesut Özil, ticareti çok sevdi. Hem yatırımları hem de yardımlarıyla dünya gündeminde olan çift, Temmuz 2019'da atıldıkları sektöründe de işleri büyüttü. İngiliz kozmetik devi Citizen Cosmetics Limited ile ortaklık imzalayan ikili, gözlerini ABD'ye dikti.


, iki kardeşin sahibi olduğu firmaya Özil'le birlikte Temmuz 2019'da ortak olmuştu.

Amine Gülşe'nin yakından ilgilendiği kozmetik firması, İngiltere ve Avrupa'dan sonra şimdi de Amerikan pazarına giriyor. İlk iş olarak ortakları aracılığıyla New Jersey'de bir ofis kiralayan ile Amine Gülşe, çok yakında kozmetik ürünlerinin Amerika'da satılması için düğmeye basacak.Ticaretle yakından ilgilenen ve Beckham çiftine benzetilen Özil ile Gülşe'nin Londra'da kahve dükkanı da bulunuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.