Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 19.11.2019

Manchester City'nin yıldızı 'ya hayran kaldı

Manchester City'nin Fransız savunma oyuncusu , kız arkadaşı ile birlikte 'ye geldi. Doğa harikası 'yı ziyaret etti. İkili, ünlü peribacaları önünde ve balon turunda bol bol fotoğraf çektirdi. Ünlü stoperin kız arkadaşı Botello, "Yaşanması gereken muhteşem bir deneyim" dedi.

Kapadokya'ya hayran kaldılar

Manchester City'nin Fransız savunma oyuncusu Aymeric Laporte, kız arkadaşı ile birlikte 'ye geldi. Doğa harikası 'yı ziyaret etti.

İkili, ünlü peribacaları önünde ve balon turunda bol bol fotoğraf çektirdi. Ünlü stoperin kız arkadaşı Botello, "Yaşanması gereken muhteşem bir deneyim" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.