Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.11.2019

'dan 'nda hastası miniklere moral ziyareti

Şu sıralar yeni filmi için 'nde olan , yine gönlünün güzelliğini kanıtladı. Yakışıklı oyuncu, 'nda hastası miniklere moral ziyaretinde bulundu.

Çağatay’dan tam destek

Şu sıralar yeni filmi için 'nde olan , yine gönlünün güzelliğini kanıtladı. Yakışıklı oyuncu, 'nda hastası miniklere moral ziyaretinde bulundu. LÖSEV'deki her bir çocukla tek tek ilgilenip onlarla hatıra fotoğrafı da çektiren Ulusoy'un yardımseverliği bununla sınırlı kalmadı.

Ünlü oyuncu, derneğe 75 bin lira bağışlayıp miniklerin tedavisine katkı sağladı. Sosyal medyada yüzlerce yorum alan başarılı oyuncu, film çalışmalarına devam ettiğini söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.