Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 08.11.2019

''nin yıldızı yine farkını ortaya koydu... ve sorusuna mütevazi yanıt...

'de karakterine hayat veren , yine farkını ortaya koydu. Geçtiğimiz günlerde Magazin Gazetecileri Derneği tarafından En İyi Drama Dizisi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen oyuncu, gazetecilerin, " ve gibi isimlerle karşılaştırılıyorsunuz. Bu konuda ne düşünüyorsunuz" sorusu üzerine mütevazi bir yanıt verdi.

Mütevazı yakışıklı

'de karakterine hayat veren , yine farkını ortaya koydu. Geçtiğimiz günlerde Magazin Gazetecileri Derneği tarafından En İyi Drama Dizisi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen oyuncu, gazetecilerin, "Burak Özçivit ve Can Yaman gibi isimlerle karşılaştırılıyorsunuz. Bu konuda ne düşünüyorsunuz" sorusu üzerine şöyle konuştu: Karşılaştırmaları anlamlandıramıyorum. Hepimizin ayrı yolu var. Herkesi takdir ediyorum. Hepsi benim arkadaşım.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.