Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 08.10.2019

Sahte takipçili ünlülerin aksine , ve organik takipkçileriyle zirvede!

Sahte takipçi satın alan ünlülerin aksine , ve , organik takipçileriyle yoluna devam etti. 10.9 milyon takipçili Erçel ise sosyal medyada zirveyi ele geçirip ‘mekanın sahibi’ olduğunu gösterdi...

Mekanın sahibi Hande

Hadise ve Demet Akalın ile başlayan "Mekanın sahibi" tartışmasına genç kuşak yıldızlar noktayı koydu. Akalın, Instagram'da 10 milyon takipçisi olan 'ye "Onun kocası da milyoncuğu da yok" çıkışı yapmıştı.
İkilinin sahte takipçi satın aldıkları konuşulurken Aleyna Tilki ve Serenay Sarıkaya'nın ise takipçileri yüzde yüz organik... Bu alanda adını zirveye yazdıran isimse 10.9 milyon takipçili Hande Erçel oldu...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.