Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 15.08.2019

İstanbul-İzmir otoyoluna övgüler dizdi

Bayramın üçüncü günü Çeşme’de konser veren , yeni hizmete giren İstanbul-İzmir otoyolunu kullandı. Popçu, 8 buçuk saatlik mesafeyi 3 buçuk saate indiren yola hayran kaldı.

ÖNCEKİ gün Çeşme'deki konserine gitmek için yeni yapılan İstanbul İzmir otoyolunu kullanan , yola hayran kaldı. 8 buçuk saatlik mesafeyi 3 buçuk saate düşüren yeni otoyolda aracıyla seyahat eden sevilen popçu, geçiş ücretine yapılan eleştirilere şöyle yanıt verdi:

'İTALYA'DA ​ YOLLAR PARALI'
"İki saatte dünya yol geldik. Dümdüz yol. Pahalı deniyor; ama İtalya'da otobanlar adım başı para…" Açılışını geçen hafta Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın yaptığı otoyoldan memnun olduğunu dile getiren Akalın, paylaşımına nazar boncuğu ile Türk bayrağı eklemeyi de unutmadı. Millet için yapılan hizmeti takdir eden şarkıcı alkışı hak etti.Akalın, yeni İstanbul İzmir otoyoluna övgüler dizdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.