Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.08.2019

Gigi ve , ’taki fahiş fiyatlara isyan etti: Hepsi hırsız

Gigi ve , ’taki fahiş fiyatlara isyan etti. Sosyetik da seksi yıldızlara hak verdi. Kendisinin de soyulduğunu söyledi: HEPSİ HIRSIZ...

Hepsi hırsız

FİLİSTİN asıllı dünyaca ünlü model Gigi ve Bella Hadid kardeşler, geçtiğimiz haftalarda Yunanistan'ın gözde tatil noktası Mikonos'a gitti. Gigi, komşudaki kazıkçı mekanlara isyan etti.

Mönülerdeki anormal rakamları görünce, takipçilerine şöyle seslendi: "Resmen soyuldum. Bir daha asla buraya gelmem. Tavsiye de etmiyorum. Paranızı başka yerde harcayın." Cemiyet hayatının gezgin ismi Mine Kalpakçıoğlu da hemen hemen her sene gittiği adada kendisinin de soyulduğunu söyledi. Hadid kardeşlere destek veren sosyetik isim, sosyal medyada yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Ben iki kez soyuldum ve bir daha gitmiyorum. Hepsi hırsız o adadakilerin polisleri dahil..."

TÜRKİYE'YE DAVET
'in Türk hayranları, seksi yıldızın sosyal medyadaki paylaşımlarının altına "Önümüzdeki yaz 'ye gelmelisin" şeklinde yorumlar yağdırdı. Benzer mesajlar Mine Hanım'a da yollandı: "Cennet vatanımız varken..."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.