Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 21.07.2019

'te sosyete ı! CIA ajanı seçer gibi müşteri seçiyorlar

Ekonomik olsun diye tercih edilen kamp tatili, ucuz olmaktan çıktı! ’teki ıssız bir koyda kurulu larda konaklayan magazin ve sosyetenin ünlü isimleri, bunun için binlerce TL’yi gözden çıkarıyor.

Sosyete çadırı

SON yıllarda Amerika ve Avrupa'da yaygınlaşan 'glamping camping' 'büyüleyici kamp' sistemi; Türkiye'de de popüler oldu. 'Lüks kamp anlayışı' olarak bilinen sistem, ünlü isimlerin de bu sezonki tercihi... Güzel oyuncular Sedef Avcı'dan Songül Öden'e sosyetikler Melis Sütşurup'tan Mine Kalpakçıoğlu'na kadar birçok tanıdık sima, şimdilerde soluğu Marmaris'teki Bonjuk Bay'da alıyor.


Mekanın müdavimleri arasında Mustafa Sandal'ın eski aşkı Melis Sütşurup da var.

SOSYAL İNCELEME!
Issız bir koyda kurulu larda konaklayan ünlü isimler, bunun için de bilindik kampların aksine yüksek ücretleri gözden çıkarıyor. Tuvalet banyonun ortak kullanımlı olduğu çadırların 3 gecelik fiyatı tam 3 bin 500 TL'den başlıyor. Şimdilerde Melis Sütşurup'un tatil yaptığı ve içerisinde kişiye özel banyo ile tuvaletin olduğu lüks çadırların 3 gecelik fiyatı ise 7 bin 500 TL! Zaten 'da en az iki gece konaklamanız şart. Kampın kuralları bununla da sınırlı değil. Çadırlara rezervasyon yaptırmanız için ya daha önce buraya giden bir müşteri size referans oluyor ya da mekan sahipleri sizi Facebook, Instagram ve LinkedIn hesaplarınızı inceledikten sonra kampa kabul ediyor.


Sütşurup gibi isimler, Bonjuk Bay'da adeta ABD'deki Burning Man Festivali'nde olduğu gibi çılgın giyim tarzlarıyla eğleniyor.


BU ÇADIRDA 3 GECE 3 BİN 500 TL
Bu çadırda kalırsanız, banyo ve tuvaleti ortak kullanacaksınız!


BU ÇADIRDA 3 GECE 7 BİN 500 TL

KAMPIN VIP HALİ!
Banyo ve tuvaleti ortak kullanmak istemeyenler, gibi kendine özel alanları olan bu lüks çadırda konaklıyor.


GONG SESİYLE YEMEĞE
Üç öğün yemek imkanı sunan Bonjuk Bay'da "gong" sesi duyulduğunda yemeğin hazır olduğunu anlıyorsunuz. Bonjuk Bay'daki mönü ise 'clean eating' denilen sağlıklı yiyeceklerden oluşuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.