Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.07.2019

Nusret'e rakip çıktı! ile çifti açtı

Nusret’e ünlü rakip çıktı! Oyuncu ’nın ardından ile da bir açtı. Ünlü çift, 'ta "Tütsü By Düvee" adıyla bir et restoranı hizmete açtı.

Rekab'et' kızıştı!

Nusret Gökçe ile başlayan et lokantaları akımına ünlüler de uydu. Burak Özçivit ve Erkan Petekkaya gibi oyuncular, açtıkları et lokantalarıyla farklı bir gelir kapısı elde etti. Bu modaya son olarak Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ da uydu. Ünlü çift, 'ta "Tütsü By Düvee" adıyla bir hizmete açtı.


Onan ile Aslantuğ çifti, sık sık 'daki çiftliğe giderek de restoranlarına getirdikleri ürünleri yerinde inceliyor.

USTA oyuncu Aslantuğ'un zarif eşi Onan'la aylardır büyük bir titizlikle hazırlandığı lokantadaki tüm ürünler, organik...

Yalova yakınlarındaki bir çiftlikten getirilen sebzeler ile etler, odun ateşinde pişiriliyor. 'un üzerine titrediği restoran ise "Magazin dünyasında et rekabeti kızıştı" dedirtti.

AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.