Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.07.2019

dizisi 'de gerçek oldu!

Restoranlara girebilmek için sosyal medyadaki beğeni sayısına bakıldığını konu alan ünlü dizisi, gerçek oldu! ’deki bazı beach’ler, Instagram profilinize bakmadan rezervasyon almıyor!

Black Mirror Çeşme

SOSYAL medyanın geldiği noktayı trajikomik bir şekilde konu alan dünyaca ünlü Black Mirror dizisi hayal ürünü olmaktan çıktı! Karakterlerin sosyal medyadaki beğeni sayılarına göre mekanlara girip giremediğini anlatan dizi, Çeşme'deki bazı beach club'lere ilham verdi. 'deki en popüler birkaç beach, önce Instagram üzerinden rezervasyon talebinizi değerlendiriyor.

BİR DİZİ İNCELEME!
İşletmeciler; profilinizde paylaştığınız karelere, fotoğraflarınızın beğeni sayısına ve daha önce gittiğiniz mekanlara bakarak size olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapıyor. Mekana gittiğinizde fotoğraflarınızdaki tarzınızı yansıtmadığınız ya da sahte paylaşımda bulunduğunuz ortaya çıkarsa ise kesinlikle içeriye alınmıyorsunuz.

BEĞENİ AL, MEKANA DAL!
İngiliz televizyon dizisi olan 'ın '' isimli bölümünde Lacie isimli genç kadın, restoranlara girebilmek için arkadaşlarından beğeni almaya çabalıyor...

KAHRAMAN DURAK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.