Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 15.07.2019

Sosyal medyada rüzgarı! On binler takibe aldı...

’ dizisi için açılan fan sayfalarını kısa sürede on binlerce kişi takip etmeye başladı. Ekrana gelmeden sosyal medyada olay olan dizi için , aylarca özel hocadan binicilik, kılıç ve yakın dövüş eğitimi aldı.

Osmanlı kuşatması

YENİ sezonda atv'de ekrana gelecek olan 'Diriliş Osman' dizisi şimdiden dünya çapında fırtınalar estirmeye başladı. Başrolünde Burak Özçivit'in yer alacağı dizinin Instagram'da çok sayıda fan sayfası açıldı.

ORTA Doğu'dan Balkanlar'a Rusya'dan Azerbaycan'a kadar pek çok ülkede dizinin hayranları açılan fan sayfalarına abone oldu. Osmanlı Dönemi'ni anlatan dizi, dünyayı etkisi altına aldığını bir kez daha kanıtladı.


'' dizisi için açılan fan sayfalarını kısa sürede on binlerce kişi takip etmeye başladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.