Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 11.07.2019

ile çifti Victoria ve ’a rakip çıktı!

Bir ay önce dünyaevine giren ile , Victoria ve ’a rakip çıktı. Evlilikten önce İngiliz kozmetik firmasıyla ortak olan çift; müzik, reklam ve film yapımcılığı işlerine girmek için düğmeye bastı.

Özil A.Ş.

İNGILIZ devi Arsenal'in 10 numarası ve en çok kazanan oyuncusu Mesut Özil ile güzeli Amine Gülşe, 7 Haziran'daki dillere destan düğünlerinden önce ticarete atıldı. Mutlu çift, İngiliz kozmetik devi Citizen Cosmetics Limited ile ortaklık imzaladı. Bu anlaşmadan sonra Özil, işlerini büyütmek için düğmeye bastı. Daha önce bir kahve markası çıkaran ve adıyla özdeşleşen M10 logolu giyim firması kuran Özil, eşini de ticarete alıştırdı. İkili, M10 adlı giyim markasını yükseltmek için çalışmalara başladı. Ünlü moda tasarımcılarıyla görüşme yapan ikili, iş alanını genişletme kararı aldı. Buna göre çiçeği bununda çift yakında; müzik, reklam ve film yapımcılığı gibi alanlara da el atacak. Yeni sektörlerden elde edilen gelirler de çiftin ortak hesabına yatacak. Bu paranın bir kısmı ise yardım kuruluşlarına bağışlanacak.

6 yıl önce 47 milyon euro'ya 'den 'e transfer olan Özil, haftalık 350 bin sterlin (2.5 milyon lira) kazanıyor.


MARKASINI ÇIKARACAK
Daha önce tasarım ve parfüm işine giren , şimdilerde eşinin de desteğiyle 'kendi güzellik markasını yaratanlar' kervanına katılacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.