Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 24.06.2019

ve , oy vermek için gittikleri okulda karşılaştı, hatıra fotoğrafı çektirdiler

seçmeni olan iş, sanat ve magazin dünyasının ünlü isimleri dün sandık başına koştu. ve , oy vermek için gittikleri okulda karşılaştı, hatıra fotoğrafı çektirdi, sohbet etti.İ
stanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için dün megakentteki seçmenler sandık başına gitti. İstanbul seçmeni olan iş, sanat ve magazin dünyasının ünlü isimleri de oylarını kullanmak için sabah saatlerinden itibaren sandığa koştu. Ünlü isimlerin çoğu oy kullanmak için erken saatleri tercih etti. Türk sinemasının efsane ismi Türkan Şoray ve ünlü şarkıcı Sibel Can, oy kullanmak için çocuklarıyla gittikleri Beykoz'daki TED Koleji'nde karşılaştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.