Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 24.06.2019

, haftalığı 200 bin dolar olan yatta çocuklar gibi eğlendi

İtalyan devi Juve’nin yıldızı , ailesiyle ’ya gitti. Burada haftalığı 200 bin dolar (1 milyon 164 bin lira) olan 1 adlı yatı kiralayan oyuncu, bol bol denize girip, çocuklar gibi eğlendi...

Hayat Ronaldo’ya güzel
Dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, ailesiyle birlikte tatil için Fransa'ya gitti. Burada haftalığı 200 bin dolar (1 milyon 164 bin lira) olan 1 adlı yatı kiralayan oyuncu, bol bol denize girip güneşlendi.Tatil karelerini de 172 milyon takipçili Instagram hesabına yükledi...'nun tatilde taktığı Rolex marka saatin 120 bin dolar (698 bin lira) olduğu ortaya çıktı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.