Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 24.06.2019

Çiçekçiler laubali tavrı 'in keyfini kaçırdı!

Eşi ile Çeşme’de balayı tatili yapan ’in önceki akşam keyfi kaçtı. Ünlü futbolcu, mekan çıkışı etrafını saran çiçeklerin laubali tavırlarına sinirlenip tepki gösterdi.

Mesut’tan kırmızı kart
Eğlence mekanlarının önünde bekleyip çıkışta ısrarlı tavırlarıyla vatandaşı çileden çıkaran çiçekçilerin son kurbanı Mesut Özil oldu. 7 Haziran'da evlendiği Amine Gülşe ile Çeşme'de balayına çıkan 'in yıldız futbolcusu, önceki akşam Alaçatı'daki bir mekandaydı. 'dan gelen misafirleri ile mekanda eğlenen ünlü futbolcunun keyfi, çıkışta çiçekçilerin etrafını sarmasıyla kaçtı.ÖZIL PATLADI...
Bu sırada çantasından cüzdanını çıkaran Özil, çiçekçilerin kendisini itmesiyle sinirlendi. Satıcıların laubali tavırlarına kızan futbolcu, çiçekçilere sesini yükseltip duruma tepki gösterdi. Özil, kısa süreli gerginliğin ardından misafiriyle soluğu Alaçatı'daki 10 milyon liralık villasında aldı.

Kahraman DURAK

kalan karakter 1000

m. ali. m. ali.

cahil insan zaten laubaliliği edepsizliği iyi bir şey sanır .bu aslında insan fıtratına çok aykırıdır ..hayvanlar bile böyle tavırlara girmez .. düşünün artık .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.06.2019 08:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.