Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 27.05.2019

Darphane İrem (Kuytu köşe)

Kısa süre önce 'Meftun' adlı single'ını çıkaran , yakında ise 90'lı yılların unutulmaz şarkılarıyla gündeme gelecek.Kısa süre önce 'Meftun' adlı single'ını çıkaran İrem Derici, yakında ise 90'lı yılların unutulmaz şarkılarıyla gündeme gelecek. Derici'nin, prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras'ın yaptığı yeni projesinde Kenan Doğulu'nun 'Kurşun Adres Sormaz ki' ve Sezen Aksu'nun 'Gidiyorum' şarkıları da yer alacak. Bu arada bu iki önemli isim, şarkılarından bir kuruş bile almayıp Derici'ye hediye etmiş. Muhteşem bir 90'lar projesini yakında çıkarmaya hazırlanan İrem Derici'nin şimdiden beach'lerde de kapalı gişe oynadığını öğrendim. Sahnelerine bayramda start verecek olan popçu; Çeşme, Bodrum, Ayvalık, Antalya ve yurt dışı olmak üzere 2 buçuk aylık programda 35 anlaşma imzalamış. Sahne başına 40 bin lira kazanan ve 90'lar konseptli partiler yapacak olan Derici, bu yaz da 1 milyon 400 bin lirayı cebe indirecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.