Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 26.05.2019

"Fikirleriyle dünyayı etkileyen en iyi blogger" ödülünü aldı

Nusret, ’ni tuzladı. ‘Fikirleriyle dünyayı etkileyen en iyi blogger’ ödülünü kaptı.

Tuzu kuru!
72. kapsamında 'Il traditore' (The Traitor) filminin gösterimi önceki gece yapıldı. Tanıtıma, dünyaca ünlü işletmeci de katıldı. Ünlü etçi, festival kapsamında düzenlenen Dünya Blogger Ödülleri'nde de bir ödül kazandı. Bu yıl ilk kez düzenlenen ödül için yeni fikirleriyle dünyayı etkileyen 22 aday yarıştı. Sonunda ipi göğüsleyen Nusret Gökçe oldu. Gökçe'ye ödülünü TV yıldızı Kim Kardashian'ın en yakın arkadaşlarından olan Jonathan Cheban ile Greta Sapkaite verdi. Nusret, ödülünü 22 milyon takipçili Instagram hesabına yüklemeyi de ihmal etmedi. Paylaşımının altında şunları söyledi: "Dünyadaki en iyi ünlü blogcu seçildim. Herkese çok teşekkür ederim..."ÖDÜLÜYLE UYUDU
Nusret Gökçe, etkinlik bitince kaldığı otele koştu. Ödülü ve dünya küresiyle birlikte uyudu.

BLOGGER NEDİR?
Web siteleri için ilgi çekici ve özgün içerik üreten kişilere Blogger denir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.