Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 19.05.2019

Jenniffer Lopez sı! Organizatörler bilet fiyatlarını yükseltti

Bu yaz ’yı sallayacak olan ’in 6 Ağustos’ta ’deki konserinin 2 bin liralık biletleri tükendi. Bunun üzerine Lopez sı açıldı. Organizatörler, fiyatıyla cep yakan aynı biletlerin fiyatını 3 bin liraya yükseltti.

Lopez borsası
Bu yaz Antalya'da Türk hayranlarıyla buluşacak olan dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez'in konser biletleri kapışıldı. 7 yıl önce 'da sahne alan JLo'nun 6 Ağustos'ta 'deki konserini kaçırmak istemeyen müzikseverler, 2 bin liralık biletlere akın etti. Fiyatıyla dudak uçuklatan biletler tükenince organizatörler, ikinci bir satış dönemi başlattı.Ancak fiyatlar katlandı. İlgiyi fırsata çeviren organizatörler, 2 bin liralık bilet fiyatını 3 bin liraya yükseltti. Lopez sı dikkatlerden kaçmadı. Öyle ki erken satışı yapılan 2 bin liralık biletler için 'avantajlı dönem', 3 bin liraya satışa sunulan biletler için de 'normal dönem' bilgisi yer aldı. Konser tarihinin yaklaştığı dönemde ise bilet fiyatlarının servet değerinde olması bekleniyor.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.