Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 17.05.2019

Yarasın ’ıma

Eski manken , ’de yaşamasına rağmen oğlu ’a fast food yerine yemekleri hazırlayıp ziyafet çekti.

Yarasın Aslan’ıma
Yaşamını eşi Selim Sarı ile ABD'de sürdüren Didem Uzel, minik oğlu Aslan'ın üzerine titriyor. Oğlunu 45 yaşında kucağına alan eski manken, Ağustos'ta 3 yaşına girecek Aslan'ı şimdiden mutfağının eşsiz lezzetlerine alıştırdı. Uzel, Aslan'a fast food vermek yerine dolma pişirdi.Önceki gün 'deki evinde mutfağa giren Didem Uzel, dünyalar tatlısı oğlu için elleriyle lahana sarması ile kabak dolması hazırladı. Uzel, tencerelerin fotoğrafını da çekip "Her şey canım oğlum için" notuyla paylaştı. Eski mankenin bu karesi "Aslan'a Türk işi ziyafet" yorumu yaptırdı.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.