Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 10.05.2019

’un Halime Sultan’ı , 'nın başlattığı kampanyaya destek çıktı

’un Halime Sultan’ı ’ten alkışlık hareket. Güzel oyuncu, atv’deki ‘ ile ’te başlatılan aşevi kampanyasına bağış duyurusuna destek çıktı...Atv'nin reyting rekorları kıran programı 'Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Ramazan ayı dolasıyla yurt genelinde aşevi kurma kampanyası başlatıldı. Kızılay ile el ele hareket eden Anlı'nın programına hayırsever vatandaşlar, yoğun ilgi gösterdi. Erzurum'da yapılacak aşevi için gerekli para kısa sürede toplandı. Dünkü programda Gaziantep'teki ihtiyaç sahipleri için kurulması planlanan aşevinin de duyurusu yapıldı. Yine pek çok vatandaş, bu çağrıya kulak verip yardım kampanyasına katıldı. Yardımseverlerin büyük ilgi gösterdiği kampanyaya sosyal sorumluluk projelerine duyarlılığıyla bilinen oyuncu Esra Bilgiç de kayıtsız kalmadı.

kalan karakter 1000

osman osman

Bırakın bunu. Diziden zamansız çekilip filmin gerçeklik çizgisinden çıkmasına, bu nedenlede filme olan inancı köreltti. Film şu anda rastgele oynanıyor. Doğruluk çizgisi pek kalmadı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.05.2019 08:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.