Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 06.05.2019

Bır yudum hayat! yine gönüllere taht kurdu

Hayatını yardıma muhtaç insanlara adayan ’in son durağı Kamerun’du. Buradaki bir köyde su kuyusu açtıran eski oyuncu, yine gönüllerde taht kurdu.

Bır yudum hayat

İyilik meleği Gamze Özçelik, Ramazan öncesinde de yardımlarına devam etti. Geçtiğimiz günlerde Yemen'deki muhtaçlara kumanya ve temizlik ürünleri götüren, Çad'da da 10 su kuyusu açıp, 50'ye yakın meyve fidesi diken Özçelik, önceki gün Kamerun'daydı.ELLERİYLE İÇİRDİ
Eski oyuncu ve Umuda Koşanlar Derneği gönüllüleri, buradaki bir köye su kuyusu açıp, Afrikalı insanların yaşam ihtiyaçlarını karşıladı. Çocukların yoğun ilgi gösterdiği Özçelik, küçük bir yavruyu kucağına alıp su içirdi. Temel ihtiyaçları karşınan bölge halkı, yardımlardan dolayı teşekkür etti. Özçelik ve ekibi, Ocak ayında da bu ülkede 11 su kuyusu açmıştı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.