Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.04.2019

Türk basınının lider gazetesi , 34'üncü kutladı

Nice 34 yıllara SABAH

Türk basınının lider gazetesi , 34'üncü kutladı. Balmumcu'daki merkez binadaki kutlamada SABAH Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdal Şafak, "'nin en iyi gazetesi sloganıyla yayın hayatına başlayan SABAH, ilk günden beri bu sloganın gereğini yerine getirerek yayın hayatını sürdürüyor" dedi.

Yönetim Kurulu Başkanvekili Dr. Serhat Albayrak ise şöyle dedi: "22 Nisan 1985'ten bu yana, yenilikçi, öncü, cesur ve çok sesli kimliği ile gazetecilik anlayışına farklı bir bakış açısı getiren SABAH, Türkiye'nin tartışmasız en iyi gazetesi olarak zirvedeki yerini, başarısına başarı katarak koruyor."
Turkuvaz Medya Grubu çatısı altında yayın hayatına devam eden SABAH Gazetesi, yeni yaşını pasta keserek kutladı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.