Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 13.02.2019

’deki başarılı performansıyla gururumuz olan ’ın aşk defteri kabardı

’deki başarılı performansıyla gururumuz olan ’ın aşk defteri kabardı. Geçen yıl Miss ve güzelleriyle aşk yaşayan futbolcu, şimdi de gönlünü Gommeren’e kaptırdı.

Ben güzelden anlarım

İngiltere Premier Ligi takımlarından Manchester City'deki performansıyla yeşil sahalarda fırtınalar estiren İlkay Gündoğan, aşk hayatında da gaza bastı. Geçtiğimiz yılın başlarında 2016 Ukrayna Güzeli Catherine Ramos ile kısa süreli aşk yaşayan 28 yaşındaki futbolcu, ardından da gönlünü 2018 Miss Liverpool Güzeli Abigail Foster'a kaptırmıştı.

Yıldız futbolcu, 'tescilli güzel' kriterini sürdürdü. Gündoğan, bu kez de 2008 Miss Earth Belçika Güzeli Debby Gommeren ile yeni bir aşka yelken açtı.

Gommeren, kendisini sık sık Dubai'de ziyaret eden Gündoğan'la geçtiğimiz aylarda da Nusret'te buluştu.

MİSS GİBİ KRİTER!
Ünlü futbolcunun Dubai'de oyunculuk ve modellik yapan Gommeren ile aşkı ise 30 yaşındaki güzelin paylaşımlarıyla ortaya çıktı. Sık sık Dubai'de buluşan ikiliden Belçikalı güzel, futbolcuyla geçtiğimiz aylarda Nusret Gökçe'nin mekanında da ziyafet çekti. Belçikalı güzel oyuncu, bu anları da önceki gün Instagram'da paylaştı. Yıldız futbolcunun bugüne kadar hep güzellik yarışmalarında dereceye giren yabancı modellerle aşk yaşaması ise akıllara Kenan Doğulu'nun şarkısını getirip "İlkay, güzelden anlıyor" dedirtti.


Gündoğan'ın Ukrayna Güzeli Ramos'la aşkı yabancı basında da yankı uyandırmıştı.

19 yaşındaki Güzeli de futbolcuyla geçen yıl aşk yaşamıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.