Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 11.02.2019

Oyuncu ’le iki ay önce sürpriz şekilde ayrılan , aşk

Oyuncu ’le iki ay önce sürpriz şekilde ayrılan , aşk . günlerde barışmak istediği Erkök’ten red cevabı alan sanatçı, Gazal adındaki bir güzelle yeni aşka yelken açıp eski sevgilisine nispet yaptı

Nispet aşkı!

Güzel oyuncu İlay Erkök'le bir yıllık aşkına iki ay önce nokta koyan şarkıcı ve oyuncu Keremcem, ayrılık acısını çabuk unuttu. günlerde son bir şans için kapısını çaldığı kendisinden 15 yaş küçük Erkök'ten olumsuz yanıt alan , bunun üzerine özel . 41 yaşındaki sanatçı, önceki akşam yeni sevgilisiyle Nişantaşı'nda nispetteydi. Yakışıklı şarkıcı, Gazal adındaki İranlı sevgilisiyle bir mekanda baş başa yemek yerken objektiflere yakalandı. Birbirlerinden gözlerini alamayan ikilinin keyifli halleri dikkat çekti.

YENİ İLİŞKİYE YENİ ŞARKI
Birkaç saat sonra aşkıyla mekandan ayrılan Keremcem, muhabirlerin sorularını yanıtladı. İranlı güzelle yeni tanıştıklarını ve birbirlerini tanıma aşamasında olduklarını söyleyen yakışıklı popçu, "14 Şubat'ta 'Aşk Biliyor İşini' adlı yeni şarkımı çıkaracağım" diyerek de hem aşkta hem de işte her şeyin yolunda olduğunu belirtti. İkili, romantik yemeğin ardından soluğu popçunun evinde aldı.

Doğan SAVAŞ


Erkök'ü çabuk unutan Keremcem, önceki akşam İranlı yeni aşkıyla yemekteydi.


Herkes, Keremcem ile İlay Erkök'ün evlenmesini beklerken ikilinin ayrılığı şaşırttı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.