Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 06.01.2019

reklam içerikli paylaşımlarla cebini dolduruyor

Son dizisinin yayından kalkmasıyla adeta ekrana küsen , önce ticarete atıldı. Kendi adını taşıyan kozmetik markasıyla umduğu başarıyı yakalayamayan oyuncu, şimdi de rotasını ya çevirdi. Merve Boluğur, reklam dolu fotoğrafı paylaşımlarıyla cebini dolduruyor.Uzun
süredir hiçbir dizi ve film projesinde yer almayan Merve Boluğur, para kazanmak için şansını ticarette denedi. Güzel oyuncu, geçtiğimiz yıl da kendi adını taşıyan bir ruj markası yarattı. Ancak Merve Boluğur, ticarette de umduğunu bulamadı. Murat Dalkılıç'tan boşandıktan sonra Etiler'deki lüks dairesinde tek başına yaşayan 31 yaşındaki güzel oyuncu, para kazanmak içinse sosyal medyaya yöneldi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.