Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 22.12.2018

yine hayvanseverlerin hedefinde! Kıvanç Tatlıtuğ sini sattı mı?

Köpeği Mars’ın kulaklarını kestiği iddiasıyla hayvanseverlerin tepkisini çeken , yine hedefte! Ünlü oyuncu, bu kez de Mars’ın eve sokmadığı ‘Sekiz’ adlı sini 3 bin dolara başkasına sattığı iddiasıyla hayvanseverleri kızdırdı.A
merican Staffordshire Terrier cinsi köpeği Mars'ın kulaklarını 'yakışıklı olsun' diye kestiği iddia edilen Kıvanç Tatlıtuğ, yine hayvanseverleri kızdırdı. "Mars'ın kulakları aldığımda kesikti. Ben hayvanseverim. İspatlarsanız oyunculuğu da bırakırım" diyerek iddiayı yalanlayan Tatlıtuğ'un şimdi de kedisini 'para' karşılığı sattığı öne sürüldü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.