Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 30.11.2018

Dost kazığı

, ’la tüm gemileri yaktı. Eski dostunu düşman ilan eden Piriler, kendisine 25 bin lira borcu olan Kaplan’ın evine dün haciz gönderdi

Dost kazığı
Eski dostlar düşman oldu... 20 yıllık arkadaşlar Seçkin Piriler ile Meral Kaplan, yaz aylarında Bodrum'da ettikleri kavgayla görüşmeyi kesmişti. Birbirlerini suçlayan ikiliden Piriler, şok bir hamle yaptı.Piriler, kendisine borcu olduğu gerekçesiyle Kaplan'ı icraya verdi. İcra memurları dün sabah Kaplan'ın 'deki evine gidip aracına el koydu. Kaplan'ın, Piriler'e 25 bin 450 TL borcu olduğu öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.