Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 28.11.2018 Gazete
ABONE OL

aşkı ile fotoğrafını paylaştı!

Temmuz’da kamuya da ’la fotoğrafını çeken muhabirimize ‘sıçan’ diyen , çirkin yüzünü yine gösterdi. Oyuncu, basından köşe bucak kaçtığı aşkıyla fotoğrafını paylaşıp magazincilere üstü kapalı hakaret etti!Magazin
basınına karşı sürekli asabi tavırlar sergileyen Sarp Levendoğlu, bu kez sınırları aştı. 36 yaşındaki oyuncu, Ocak 2017'de uğruna Birce Akalay'la 2 buçuk yıllık evliliğini bitirdiği Derya Şensoy'la geçtiğimiz yaz Datça'da muhabirimiz Doğan Savaş'ın objektifine yansımıştı.HER DAİM GERGİN!
Kamuya açık alanda kendi gibi oyuncu Şensoy'la denize girerken görüntülenen Levendoğlu, görevini yapan muhabirimize ise "Datça'da bugün röntgenci sıçan gördüm" diye Twitter'da hakaret etmişti. Ünlü oyuncu, magazin basınına karşı 'seviyesiz' tutumunu önceki gün de sürdürdü.BU BİR SARP KURALI
Derya Şensoy ile ilişkisine geçtiğimiz hafta nokta koyan Levendoğlu, ayrılığın kısa sürdüğünü ise kendine has üslubuyla gözler önüne serdi. Kamuya açık alanlarda magazin muhabirlerinden köşe bucak kaçan oyuncu, önceki gün ise Instagram hesabından sevgilisiyle yarı çıplak fotoğrafını "Yüzümüzün önünden çekilin s.rt....." notuyla paylaşıp üstü kapalı magazin basınına hakaret etti. Sarp Levendoğlu, bu paylaşımı ve tavrıyla eleştiri yağmuruna tutuldu.
Geçtiğimiz yaz Şensoy'la kamuya açık alanda denize giren Levendoğlu, objektifleri görünce muhabirimize hakaretler yağdırmıştı.