Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 28.11.2018

'ya açılan 100 bin liralık davada bilirkişi raporu açıklandı

Bilirkişi bilemedi
Oyuncu , dizilerdeki başarılı performansıyla tanındı. Menajeri Başak Okay ile imzaladığı anlaşmayı geçtiğimiz yıl tek taraflı feshettiğini açıkladı. Hatta bu anlaşmanın 'kölelik sözleşmesi' olduğunu vurguladı. Başak Okay ise oyuncuya 100 bin dolarlık tazminat davası açtı. Mahkeme Okay'ın maddi zararının hesaplanması için dosyayı bilirkişiye yollandı. 2 yıl süren davayla ilgili bilirkişi raporu geçtiğimiz gün tamamlandı. Raporda kazanç kaybı ve zararın hesaplanmasının mümkün olmadığı vurgulandı. "Sözleşmeye göre Elçin Sangu'nun sözleşmedeki cezai şartı ödeyerek her zaman sözleşmeyi tek yanlı fesih hakkına sahip olduğu anlaşılmıştır. Kazanç kaybı zararı hesabı mümkün olmamıştır" açıklaması yapıldı.


ALİ OKTAY

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.