Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 13.11.2018

için geri sayım

Osmanlı İmparatorluğu’nun dünyayı titreten ordusunun fedaileri ‘’, 23 Kasım 2018 tarihinde seyircilerin karşısına çıkacak...

Deliler için geri sayım
Cem Uçan'ın 8 yıldır üzerinde çalıştığı, son 2 yıldır prodüksiyon hazırlıkları gerçekleşen "", Osman Kaya yönetmenliğinde hayata geçiriliyor. filmin hem yapımcılığını hem de başrollerinden birini üstleniyor. Gökkurt'u Cem Uçan'ın, Aşgar'ı 'in oynadığı filmde Kazıklı Voyvoda Vlad Tepeş'i oynuyor. Fatih Sultan Mehmet'i de Rüzgar Aksoy canlandırıyor. Filmde , Demet Tuncer, Mehmet Ali Karakuş, Mehmet Pala, Batın Uçan da yer alıyor.
FRAGMANI ÇOK BEĞENİLDİ
Merakla beklenen tarih filminin fragmanı, izleyiciler tarafından tam not almıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.