Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 01.10.2018

Kazık kadar !

Kuver ve servis kazığı ’dan sonra ’a da sıçradı. 4 liralık şalgam suyu ise 30 liradan satıldı. Hesabı gören müşteriler şoka uğradı!

Kazık kadar hesap!
Yaz aylarında Bodrum ve Alaçatı'daki lüks mekanlar milleti kazıklamak için akıllara zarar bir yöntem uyguladı. Hesaba yemek ve içecekler dışında kuver ve hizmet bedeli de yazıldı. Hesabı görünce şoke olan vatandaşlar ise mekanlara tepki yağdırdı. İşte bu kurnazlık 'a da sıçradı.



Arnavutköy, Caddebostan ve Ataşehir'deki mekanlar da kuver ve servis bedellerini hesaplara yansıttı. Yüksek rakamlara tepki gösteren müşteriler ise faturaları fotoğraflayıp, sosyal medyadan paylaştı. O karelerin altına "Her yerde kazıklanıyoruz. Bu uyanıklar ceza almalı" şeklinde yorumlar yapıldı...



Arnavutköy Sur Balık 5 kişi kuver toplam 50 servis bedeli de 86 lira 1 litrelik şalgam suyu 30 lira (bakkalda 4 lira)​
Caddebostan Egeo Balık 4 kuver 24 lira servis bedeli 53 lira
Zübeyir Ocakbaşı 4 kuver 12 lira servis bedeli 62 lira

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.