Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 15.09.2018

bayrakları

önceki gün resmen Hollywood yıldızlarının ajansı ’nin kadrosuna girdi. Ünlü oyuncunun menajeri bu güzel haberi, ‘ bayrakları’ paylaşımıyla duyurdu

Asın bayrakları
Türkiye'nin son dönemdeki en gözde aktörlerinden Çağatay Ulusoy, artık resmen Hollywoodlu!.. 27 yaşındaki yakışıklı oyuncunun menajeri Engin Aykanat, geçtiğimiz aylarda dünyaca ünlü yetenek ajanslarından biri olan United Talent Agency ile görüşmeler yaptı. Bu görüşmeler sonrası birkaç kere ajans yetkilileriyle bir araya gelen , görüşmelerin olumlu geçmesi üzerine geçtiğimiz gün soluğu yeniden Los Angeles'ta almıştı.Ulusoy, önceki gün de ajansın dünyaca ünlü patronu Jeremy Zimmer ile bir araya geldi. Johnny Depp'ten Angelina Jolie'ye kadar birçok dünyaca ünlü ismin bugünkü şöhretinde büyük pay sahibi olan Zimmer, Çağatay Ulusoy'u ajans bünyesine katmaktan mutlu olacağını dile getirdi. Ve bu görüşme üzerine Ulusoy, imzasını atarak artık resmen United Talent Agency kadrosuna dahil oldu. Menajer da bu haberi instagram'dan "Asın bayrakları" paylaşımıyla herkese ilan etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.