Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 30.06.2018 17:30

, Başbakanı 'u da ağlattı

'de vizyona giren ve 2017 yılına damga vuran Türk filmi 'yı bu kez Başbakan izledi. Filmden oldukça etkilendiği gözlenen Güney Kore Başbakanı Nak-Yeon, “Gözyaşlarımı saklamıyorum, müthiş bir film. Ayla’yı tüm Koreli yurttaşlarımız seyretmeli, destek olmalıyız” dedi.

Güney Korede Ayla fırtınası

Astsubay Süleyman Dilbirliği'nin gerçek hayat hikayesini beyazperdeye yansıtan , 'yi de etkisi altına aldı. Güney Kore Başbakanı ve beraberindeki heyet Ayla'yı izledi. 320 salonda vizyona giren Ayla'yı izleyen Güney Kore Başbakanı da kendi topraklarında başlayan bu sevgi ve bağlılık hikayesinden çok etkilenerek beğenilerini dile getirdi.

Film bitiminde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başbakan; "Gözyaşlarımı saklamıyorum, inanılmaz ve ilham verici bir hayat. Müthiş bir film… Türkler için büyük bir gurur kaynağı… Ayla'yı tüm Koreli yurttaşlarımız seyretmeli, destek olmalıyız" dedi.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.