Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 21.04.2018

Ha'yat'ı karardı

, geçtiğimiz yaz ’a geldiği ‘Luna’ isimli ultra lüks yatını kaybetti. İşadamının eski eşi, önceki gün ının bir bölümü olarak 495 milyon dolarlık yatın yeni sahibi oldu!

Ha'yat'ı karardı
Dünyanın en zengin işadamları arasında yer alan ve gaz üretim şirketlerinden Northgas'ın Yönetim Kurulu Başkanı olan Azeri asıllı Rus milyarder Farkhad Akhmedov'un servetine eski eş kancası... Geçtiğimiz yaz ultra lüks yatı 'Luna' ile Bodrum'a gelerek 'de gündem olan 62 yaşındaki işadamı, eski eşi Tatiana Akhmedova'nın açtığı davasını geçtiğimiz aylarda kaybetmişti. , 'de görülen davada çıkan "1 milyar 350 milyon dolarlık servetinin yüzde 40'ını eski eşine bırakacak" kararına itiraz etmişti. 'un, İngiltere'nin en pahalı boşanmaları arasına giren davaya yaptığı itiraz kabul olmadı. 41 yaşındaki eski eşine 825 milyon dolar tazminat ödemesine karar verilen Rus işadamının, korktuğu başına geldi. Milyarderin Dubai'de demirli 115 metrelik Luna isimli yatına önceki gün el konuldu. 495 milyon dolarlık yatın yeni sahibi olan Tatiana Akhmedova avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada adaletin yerini bulduğunu söyledi. Eşiyle evlendiği sırada mütevazı bir hayat sürdüğünü ve Rus milyarderin kendisiyle evliyken zenginleştiğini savunan eski eş, ilk iş olarak da 'Luna'nın adını 'Taitana' olarak değiştirecek.Rus
milyarder Farkhad Akhmedov yüzen sarayına veda etti!, 1993'te evlenip
2000'de boşandığı Rus milyarderden 825 milyon dolar tazminat alacak!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.