Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 23.01.2018

Arapsaçı!

Arapsaçı!
Son dönemin en popüler iki modeli arasındaki 'aşk savaşı' iyice kızıştı. Victoria's Secret melekleri Kendall Jenner ile Bella Hadid'in özel hayatı, 'arapsaçına' döndü. Aşk trafiği, Hadid'in geçtiğimiz haftalarda Los Angeles Lakers forması giyen Jordan Clarkson ile aşk yaşadığının konuşulmasıyla karıştı. Çünkü 25 yaşındaki basketbolcu, 'in yakın dostu 'ın eski sevgilisiydi.


Henüz bu olayın yankıları sürerken bu kez Kendall'dan karşı atak geldi. Dünyanın en çok kazanan modeli olan Kendall Jenner, geçtiğimiz akşam Bella Hadid'in eski aşkı DJ Daniel Chetrit'le buluşarak işleri iyice karıştırdı!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.